همه آنچه میتوانیداز تبلیغ نویس انتظار داشته باشید:

اثرگذار باشید و در دل مخاطب نفوذ کنید.

ما در این مجموعه به شما کمک می کنیم تا یکی از مشکلات مهم و رایج کسب و کار خود را بصورت ریشه ای حل کنید.

الف – مشکلات کسب و کارهای کوچک و متوسط

امروزه بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط با یک مشکل مشترکی در موضوع فروش  روبرو هستند و آن اینکه در متقاعد کردن مشتری برای فروش بهترین و با کیفیت ترین محصول یا خدمات خود دچار مشکل هستند.

ب – تشدید شرایط مشکل

از طرفی دیگر این مشکلات به دلیل هر چه بیشتر رقابتی شدن فضا و متاسفانه آلوده شدن آن به انواع ادعاهای بی اساس و ازبین رفتن حس اعتماد بین عرضه کننده و مخاطب ، روز به روز پیچیده و پیچیده تر میشود. در چنین مبارزات ناجوانمردانه فضای آلوده عاری از هرگونه حس اعتماد و همکاری متقابل ، کسب و کارهایی که در انتقال اطلاعات کالا یا خدمت خود به مخاطب ، نقطه ضعفی داشته باشد و از تکنیکهای عرضه محصول به مخاطب آگاهی کامل نداشته باشند ، خواه ناخواه متحمل خسارتهای جبران ناپذیر و حتی در بیشتر اوقات متحمل چشیدن طعم تلخ ورشکستگی خواهند بود.

ج – راه حل مشکل

به جرات میتوان گفت راه حل عملی و مطمئن فائق آمدن براین مشکلات ، انتقال صحیح اطلاعات فروش محصول و التبه صادقانه آن برای مخاطب واقعی و در زمان مناسب اوست که البته امروزه تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ نامیده میشود.

 

د – نمونه آموزشهای مجموعه ما

ما در این مجموعه آموزشی تکنیکهای صحیح عرضه محصولات آموزشی در بازار مخاطبان را با عنوان تبلیغ نویسی از منابع معتبر داخلی و خارجی اخذ نموده و نتایج عملی تست این روشها را تحت عنوان دوره های آموزشی در اختیار کاربران مجموعه قرار میدهیم.

همچنین به کاربران گرامی آموزش میدهیم که چطور محصولات خود را بصورت پیشنهاد رد نشدنی به مخاطبان خود عرضه نمایند که انتخابی جز خرید نداشته باشند.

 

یکی دیگر از تکنیکهای عرضه صحیح محصول به مخاطب واقعی عبارتست از ایجاد قیف فروش که در این وب سایت به نحوه صحیح ایجاد این فانلها پرداخته میشود.

 

البته معرفی صحیح خود کسب و کار به مخاطب هم از اهمیت بسیاری برخوردار است و نفش عمده ای در سهم فروش دارد که راه حل این مشکل در طراحی صفحه درباره ما کسب و کار گنجانده میشود

امیدواریم این تکنیکها و روشهای مناسب تبلیغ نویسی بتواند درست در لحظه مناسب کشتی نجات کسب و کار شما کاربر گرامی شده و آن را از ورشکستگی حتمی نجات دهد.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی